FOLKART LINE - FOLKART KALİTE ÇİZGİSİ ULAŞILABİLİR FİYATLARLA
13 Haziran 2018

FOLKART LINE - FOLKART KALİTE ÇİZGİSİ ULAŞILABİLİR FİYATLARLA

Uzundere’deki Folkart Line Projesi’nde Folkart kalite çizgisi ulaşılabilir fiyatlarla sunuluyor. 10 bin liradan başlayan peşinat ve düşük faizli konut kredisi ile ev sahibi olmak mümkün.

Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, Folkart olarak kentsel dönüşümdeki ilk projeleri olan LivaHome projesinin güzel bir örnek olduğunu belirtti. Aynı şekilde Uzundere’deki ikinci etap için çalışmalara başladıklarını anlatan Mesut Sancak, “Folkart Line olarak adlandırdığımız ikinci etapta da kalite çizgimizi geleceğe taşıdığımızı bir kez daha göstereceğiz” dedi.

LivaHome Projesi’ne komşu konumdaki Folkart Line isimli 2. etapta konutlar, 85 ile 176 metrekare arasında değişen, 2+1 ve 3+1’lik farklı tiplerde inşa edilecek. İşyeri büyüklükleri ise 25 metrekare ile 105 metrekare arasında değişiyor. Folkart Line Projesi kapsamında 422 konut ve 40 iş yeri olmak üzere toplam 462 bağımsız birim inşa edilecek. Hak sahipleri haricinde sınırlı sayıda bulunan konut ve işyerleri için düşük faizli kredi uygulamasının yan ısıra 10 bin liradan başlayan peşinatla da ev sahibi olma imkanı bulunuyor. Projenin teslim tarihi 2020 yılının Haziran ayı olarak belirlendi.

UZUNDERE KENTSEL DÖNÜŞÜM ALANI
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 32 hektarlık Uzundere Kentsel Dönüşüm Alanı’nda tüm projeler tamamlandığında 3500 birim konut / konut altı ticaret alanı bulunacak. Bunların yanı sıra merkezi iş alanında ticaret, ofis ve otel kompleksi de yer alacak. Rekreasyon alanında ise projesi Karabağlar Belediyesi ile birlikte yürütülen; Gençlik merkezi,  buz pisti,  yarı olimpik yüzme havuzu, basket, futbol sahaları, tenis kortu gibi spor, eğitim ağırlıklı bir spor kompleksi, sosyal ve kültürel merkezler, pazar alanı, otopark alanları, yeşil alanlar ve yenilenmiş alt yapısı ile yakın çevresi için çekim merkezi olacak. Yeni bir yaşam alanı kazanılacak.

RAHAT ULAŞIM
İzmir Çevre Yolu’nun hemen yanında, Adnan Menderes Havalimanı’na 10 dakika, İzmir Yeni Fuar Alanı’na 4 dakika, Alsancak’a 20 dakika, Çeşme’ye 40 dakika mesafede bulunan LivaHome ve Folkart Line projeleri, kolay ulaşımı ve merkezi noktalara yakınlığı ile dikkat çekiyor. Uzundere’de önümüzdeki yıllarda planlanan alanlardaki kentsel dönüşümün öncüsü olan LivaHome ve Folkart Line projeleri, bölgenin çehresini ve geleceğini tamamen değiştirecek. Folkart kalitesi ve güvencesini arkasına alan iki projede, şehrin cazip bir noktasında karlı bir yatırım yapmak isteyen herkes için benzersiz bir fırsat sunuyor. İki projede geleceğine değer katmak isteyenlerin adresi olacak.

Paylaş :
Twitter
Tüm Haberler