FOLKART LIFE BORNOVA PROJESİ LANSMANI
12 Mayıs 2015

Folkart’tan “Yaşanacak” proje!

Seçkin mimarinin biçim verdiği konfor ve lüksü müşteri memnuniyetiyle birleştirme geleneğinin temsilcisi Folkart Yapı, İzmir’in yenilenmeye başlayan ilçesi Bornova’da yeni bir projeye imza atıyor.

Folkrat Yapı AŞ, M.Ö 5 bin’e dayanan geçmişi ile İzmir’in en eski yerleşim yerlerinden olan Yeşilova Höyüğü, Türkiye’nin köklü eğitim kurumları, en büyük hastaneleri, sanayi tesisleri, alış veriş merkezleri ile zengin tarihe sahip Bornova’nın son yıllarda başlayan yenilenme hareketine her açıdan “Yaşanacak” bir proje ile katılıyor. “Ulaşılabilir lüks” sloganı ile tanıtımı yapılan Folkart Life Bornova, fark yaratan mimarisi, başta Adnan Menderes Hava Limanı, İzmir Çevreyolu ve metro olmak üzere İzmir’in her noktasına kolayca ulaşım sağlayan lokasyonu ile Bornova’ya yeni bir değer katacak.

Yüzde 72’si “Yeşil” proje
Bornova’nın yeni baştan yaratılan en eski mahallesi olan Kazım Dirik Mahallesi’nde 25 bin metrekarelik alanda kurulacak olan Folkart Life Bornova’nın en büyük özelliği yüzde 72’lik bölümünde doğanın korunacak olması. Gün ışığını kontrollü olarak yansıtan mimarisiyle ön plana çıkan projenin 18 bin metrekarelik bölümünde yer alacak olan meyve ağaçları, limon selviler ve fıstık çamları doğanın sunduğu pozitif enerjiyi sakinlerine aktaracak. Tamamı 828 daireden oluşacak olan Folkart Life Bornova Projesi’nde 38-219 metrekare arasında değişen, balkonlu ya da balkonsuz stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan farklı daire seçenekleri bulunuyor.

Açık ve kapalı yüzme havuzu, spor salonları, SPA merkezi, kapalı otoparkı, rezidans hizmetleri, kütüphanesi, toplantı odaları, cafesi ve çarşısıyla Folkart Life Bornova, sakinlerine hareketli ve prestijli yaşam olanağı sağlamayı taahhüt ediyor.

İzmir’in gelişip güzelleşmesine katkı sağlamaktan dolayı büyük mutluluk duyduklarını söyleyen Folkart Yapı AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, yeni projelerini tanıtmaktan dolayı büyük mutluluk duyduklarını dile getirdi. Sancak, Folkart Life Bornova’nın büyük bir ilgi gördüğünü anlatarak, “Yatırımlarımızla ilgili tüm süreçlerde değerli İzmirlilerin fikirleri ve eleştirileri özgüvenimizi daha da büyüterek bizlere katkı sağlıyor. İzmir’in yükselen değeri Bornova’ya yatırım yapacak ve Folkart ailesinin bir parçası olmak isteyenlere sadece iyi ev vaad etmiyor, iyi komşular, huzurlu, güvenli bir yaşam alanı sunuyoruz. Yeni projemiz ile lüksün artık ulaşılabilir olduğunu göstermeyi, lüksü yeniden tanımlamayı hedefledik. Bu proje de diğer projelerimiz gibi birçok ilki bünyesinde barındırıyor” dedi.

Paylaş :
Twitter
Tüm Haberler