FOLKART’LA DÜNYA ŞÖLENİ
12 Ağustos 2016

Ana sponsor FOLKART, 18 ülkeden 600'e yakın sanatçıyı İzmir Enternasyonal Fuarı’nda buluşturuyor

Türkiye’nin en büyük inşaat şirketi olma hedefine ilerleyen Folkart, kuruluşunun 10. yılını İzmir Enternasyonal Fuarı’na ana sponsor olarak kutluyor.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin öncülüğünde İZFAŞ tarafından düzenlenen İzmir Enternasyonal Fuarı, bu yıl FOLKART’ın ana sponsorluğunda Kültürpark Fuar Alanı’nda 85. kez “Merhaba” diyecek. Bu yılki teması “İnovasyon” olarak belirlenen ve “Gelecek İzmir’de” sloganıyla kapılarını açacak olan İEF’nin ana sponsoru olan FOLKART, özellikle kültür ve sanat alanlarında fuara yeni bir soluk aldıracak. Tiyatro oyunlarından sokak gösterilerine, dans gösterilerinden caza kadar birçok aktivitede “FOLKART” imzası bulunacak.

FOLKART, fuar süresince İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde tiyatro oyunları, Atatürk Açık Hava Tiyatrosu’nda müzikal, dans ve sahne şovlarının yanı sıra Mogambo’da ise Caz Gecelerine ev sahipliği yapacak. FOLKART, Kültürpark Fuar Alanı’nın tüm açık alanlarında ise birbirinden ilginç, heyecanlı ve farklı sokak gösterileri ile İzmirlileri eğlendirecek ve keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak.

ÜNLÜ İSİMLER

Fuar süresince FOLKART, Haldun Dormen, Ali Poyrazoğlu, Süheyl-Nejla-Behzat Uygur, Güven Kıraç, Emre Karayel, Sumru Yavrucuk, Ayberk Atilla, Hakan Yılmaz, Hande Subaşı, Turgut Tuncalp, Eylül Öztürk, Ayça Varlıer gibi birçok ünlü tiyatro sanatçısı İzmir’de hayranlarıyla buluşturacak. Tararam’ın sahne şovları ise herkesi büyüleyecek.

FOLKART tarafından düzenlenecek Mogambo Caz Geceleri’nde ise, dünyaca ünlü Amerikalı sanatçı Della Miles, İsveç’ten Julie Erikssen, Ayşe Gençer&İmer, Şenay Lambaoğlu gibi birçok sanatçı sahne alacak.

Fuarda, Küba, İsveç, Almanya, Amerika, Çek Cumhuriyeti, İsrail, Fransa, Yeni Zelanda, İtalya, İngiltere, Ukrayna, Rusya, Arjantin, Estonya, Avusturalya, Belçika ile ülkemizden 600 civarında sanatçı FOLKART tarafından İzmirlilerle buluşturulacak.

Paylaş :
Twitter
Tüm Haberler