ÜSTÜN TEKNOLOJİ

Folkart Yapı, hayata değer katan projeleri için, konfor ve estetiği temel alan teknoloji imkânlarını kullanarak “üstün, yeni ve ayrıcalıklı çözümler” üreten bir firma olmuştur. Şirketimiz, dünyadaki inşaat teknolojisinin geldiği son noktayla uyumlu olarak; en üst düzey teknik ve mühendislik uygulamalarının benzersiz mimari tasarım çizgileriyle bütünleştirildiği projeleri, yüzde yüz müşteri memnuniyetinin esas alındığı yenilikçi bir kalite anlayışıyla tüketiciye sunmaktadır.


Bazı örnekleri paylaşalım:

  • Folkart, projelerinde ‘mikrotremör’ testi uygulamasını gerçekleştirmektedir.
  • Türkiye’de ikinci kez O’cell Testi yapılmıştır.
  • Türkiye’de ilk kez Folkart Towers kulelerinde out-rigger (deprem ve rüzgar sönümleyici) kullanılmıştır.
  • Tüm dünyada yaygın kullanımı olan BIM (Yapı Bilgi Modellemesi) sistemine geçiş yapılmıştır.
  • Asansörlerde destination otomasyon sistemi kullanılmıştır.
  • İş güvenliği sağlanmasında, hızlı-kalite imalat yapımı konusunda, Tırmanır Kalıp Sistemi kullanılmıştır. Ayrıca İngiltere’de Rüzgar Tünel Testi yaptırılmıştır.

YARATICI ÇÖZÜMLER

Folkart Yapı, dünyada şu anda aktif kullanılan en ileri teknolojili otomasyon sistemlerini, yaratıcılıkla uyum içinde hayata geçirmektedir.

Ayrıca şirketimizin güvenlik çözümleri ve aydınlatma otomasyonu en üst düzeydedir. Yangın algılama ve ihbar sistemimiz ise en ileri teknolojiyle donatılmıştır. Tüm projelerimizde hayata geçirilen ileri teknolojiye dayalı yaratıcı çözümlerin tek ana hedefi; müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak, kaliteyle bütünleşen, ihtiyaç duydukları yeni konfor anlayışının modern olanaklarını, güvenle, sürdürülebilir bir ortamda sunmaktır.

Folkart Yapı’nın kullandığı teknolojileri yerinde görmek için, 444 22 78 numaralı telefondan randevu alarak, projelerimizdeki örnek dairelerden birini gezebilirsiniz.